۲۷۲- بيايان را سراسر مه گرفته است ...

  خیلی جالبه ! این چندمین باره که این مساله برای من پیش اومده. از دست این انسان های روشنفکر مآب که فکر می کنند که همه چیز رو می دونن و بدتر از اون این که اجازه دارن راجع به همه چیز نظر بدن!!! واقعا که مسخره است اما فکر نمی کنم خودشون واقف باشن که چه چهره مسخره ای از خودشون به نمایش می ذارن.
  خیلی خوبه که آدم در مورد چیزای زیادی اطلاعات داشته باشه و جای تحسین داره اما متاسفانه بسیاری از این افراد، با یه سری رفتارهای نا بهنجار، این ارزش ها رو واقها به گند می کشن.آخه به کسی چه ربطی داره من چی فکر می کنم، چی می نویسم و یا ... دوستان عزیز، من به او حدی نرسیدم که خودم آهنگ بسازم و بزنم. هنوز دارم از بتهوون و موزارت و چایکوفسکی تقلید می کنم و تا جایی هم که یادم میاد، شاملو اعتقاد داره که این نوع تقلید لازمه. حالا جنابان عالی اگه به درجات بالا رسیده اید، خوشا به حالتان. از کارتان لذت ببرید اما شما را به خدا کار به کار ما نداشته باشید! بگذارید ما در این گمراهی مان غرق شویم. شایسته نیست وقتتان را صرف این خزعبلات کنید ، آخر گویی دنیا منتظر اثرات گران بهایتان است. دنیا را معطل نگذارید!

/ 8 نظر / 22 بازدید
مهران خان

حالا مگه کی چی گفته؟؟اگه فکر می کنی ارزششو داره بسپرمش به شاپور

معصومه

اگرچه نزد خرمند خامشی ادب است به وقت مصلحت آن به که در سخن کوشی دو چیز طیره ی عقل است دم فرو بستن به وقت گفتن و گفتن به وقت خاموشی

مريم حقيقت

سلام باز هم/حرفی نیست فقط.... تقدیم با ...جنازه... فریاد می شوی؟یا علی

ع.ش

خوشم اومد که خودت و نظر خودت برات مهمه. موفق باشی