369- یادگار ِ دوست

کاش می شد مطمئن بود.

روز به روز و سال به سال که از زندگی ما می گذره، هر چی بیشتر تجربه کسب می کنیم، به جای ِ این که این تجربه ها یه روز به کار بیان، بیشتر مانع جلو رفتن می شن. آدم ها عوض می شن اما خاطره ی آدم های ِ قبلی، تجربه هایی که گذروندی، اجازه نمی دن که چیز ِ جدیدی رو با آدم های ِ جدید کشف کنی. و تو می مانی در سردرگمی و شک و ترس ...  و نمی دونی کجا بری، تا کجا بری. هر روز تصمیم می گیری که بی اعتنا بشی به همه این ترس ها و به خودت می گی فوقش می خواد چی بشه؟ اما کافیه یه لحظه، یه صحنه از اتفاقی که "ممکنه" بیفته بیاد تو ذهنت : همه چی می ریزه به هم !

کاش مطمئن بودم، کاش مطمئن بودی.

/ 2 نظر / 23 بازدید
شبکه اجتماعی دانشگاه ازاد اسلامی

شبکه اجتماعی دانشگاه ازاد اسلامی راه اندازی شد . این شبکه محل علمی و تبادل اطلاعات برای دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی است . این شبکه ضمن ارائه محل تفریحی برای دانشجویان با افکارو عقاید ان ها اشنا و از نظرات انها در جهت بهبود واحدهای دانشگاهی استفاده خواهد شدو درضمن مدیران و کلیه پرسنلین نیز میتوانند عضو شده و از نظرات دانشجویان خود اگاه شوند. امکان ساخت گروه و سایر امکانات از جمله نظرسنجی نیز فراهم است . این شبکه با بهره گیری از سرورهای سه لایه امنیتی و پشتیبانان نرم افزاری در خدمت دانشجویان است منتظرتان هستیم . http://iauclub.ir

ali

سلام دوست عزیز خسته نباشی وبلاگ شیک وزیبای دارید ممنون میشم 1سری به شبکه اجتماعی ما هم سر بزنید منتظر شما هستم (با تشکرکافه لایک)