۶۴- جنگ

هر چی خواستيم اين اول سالی از جنگ چيزی ننويسيم ،نشد که نشد! مگه می ذارن؟ هر روز بدتر از ديروز و روز های قبل می شه.خودشونم فکر نمی کردن این قدر طول بکشه. ۲ تا موجود کثيف افتادن به جون هم اين وسط مردم قربانی می شن! مخصوصا اون آقای بوش که واسه خودش تو کشورش نشسته و هی يا پيام می ده يا گزارش تلويزيونی!
از وقتی يادم مياد، هميشه اطرافمون ( و حتی توی کشور خودمون) جنگ بوده.آخه واسه چی؟ نمی دونم. شايد قانع نبودن ... شايد هم ضايع شدن! اين امريکا از ۱۱ سپتامبر به بعد همش دنبال بهانه است که به خاور ميانه گير بده.هر جا هم شد جنگ راه بندازه و تازه سازمان ملل کيه ديگه بابا ... بی خيال!!!
باز جنگ افغانستان به نفع مردمشون هم بود.اما عراق چی؟ نمی گم حق با عراقه و يا ... اما مردم بيچاره شون چه گناهی کردن؟و يا مثلا کويت.چرا عراق بايد به کويت حمله کنه؟یه هو دیدی به ما هم حمله کرد!! این صدام که داره میمیره ! هیچ کاری ازش بعید نیست...هممون خوب می شناسیمش که چه کثافتیه.
تازه! تظاهرات ضد جنگ توی قاهره ۱۵ نفر کشته داده. ار همه ی اینه گذشته، دیروز رو بگو که به حریم هوایی ایران تجاوز کردن و دو نفر آبادانی زخمی شدن.
e.gif دوستان مقيم آبادان می گن که از شدت صدای موشک ها وبمب ها شب تا صبح بيدارند و اون بمب ۱۰ تنی که آمريکا توی بصره انداخت ، آبادان رو هم لرزونده 2.gif آخه گناه مردم بيچاره چيه؟2.gifa.gife.gif

exportImage.asp?s=cano&i=10460470&w=130&h=87

/ 0 نظر / 7 بازدید